x

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów wykonujemy metodą keratynową wraz z ultradźwiękami. Metoda ta jest nowością w Polsce.

Salon fryzjerski Olsztyn.

Salon Evolution to jedyny w swoim rodzaju dobry salon fryzjerski w Olsztynie. Oferujemy profesjonalne usługi i przyjazną atmosferę. Stylowe cięcia, koloryzacja, fryzury ślubne to nasze specjalności.

Prostowanie keratynowe GLOBAL keratin oraz Lisse Design- prostowanie włosów

Terapia do włosów Lisse Design jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy.

Bardzo dobry fryzjer męski ,barber w Olsztynie

Doskonałe, nowoczesne i tradycyjne strzyżenia męskie. Pielęgnacja zarostu i brody. Olsztyńscy Panowie są bardzo wymagający, a my bez problemu spełniamy ich oczekiwania. Nasz zespół męski składa się z 5 profesjonalistów.

Godz. otw: Pn-Pt 7:00 - 19:00
Sobota 7:00 - 13:00

Witamy na stronie naszego Salonu

Należymy do sieci salonów renomowanej, włoskiej marki Alfaparf Milano.

Jaki jest nasz sekret?

Pic 2

Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych klientów, a dzięki naszym unikatowym umiejetnościom spełniamy wszelkie indywidualne wymagania.

Pic 3

Wysokiej jakości obsługa i zadowolnie klienta jest naszym priorytetem. Kreatywną i profesjonalną usługę otrzymasz za zaskakująco niską cenę.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową oraz ultradźwiękową. Nowością w Polsce są oferowane przez nas systemy integracyjne. Dowiedz się więcej

Rezerwacja:895-27-25-28
Strona glówna O nas Oferta Przedłużanie włosów Kontakt Galeria Mapa Cennik
Lisse